Specialitetet Tona

WhatsApp Image 2020-02-13 at 17.34.50

Risotto all'arancia

Shiko menutë e Risottove
4

Tiramisu Glassato

Shiko menutë

Mirësevini në Italiano|Vero

S tafi i shërbimit është gjithmonë në gadishmëri dhe shefi një nga më te famshmit në botë, me shumë çertifikime, për të plotësuar çdo kërkesë tuajën me përpikmëri, profesionalizëm, dhe konfidencialitet, që ju të kaloni pranë nesh momente mbresëlënëse. Mos hezitoni të pyesni e të kërkoni informacion në lidhje me gatimet dhe specialitetet tona. Stafi ynë do të jetë mëse i lumtur t’ju ndihmojë e t’ju orientojë.

  • Ne shërbejmë ushqimin më të mirë në qytet.
  • Shërbim i shpejtë dhe i këndshëm..
  • Gatimet më të mira të peshkut dhe mishit
  • Prioriteti ynë, Klientë të kenaqur..
Shiko Menu

Ndiheni nga afër

Adresa

  • ItalianoVero restaurant
    Rruga Njazi Demi, Komuna e Parisit
    Tirana,Albania
 

игры онлайн бесплатно азартные играть вулкан платинум казино официальный регистрация